background

Wyroby hutnicze

Stal zbrojeniowa

spręty, siatki zgrzewane

Pręty

gładkie, kwadratowe

Kształtowniki Z/W

profile kwadratowe, prostokątne, rury, kątowniki, ceowniki


Kształtownik G/W

ceowniki, kątowniki, dwuteowniki, płaskowniki, teowniki

Rury

spręty, siatki zgrzewane

Blachy

zimnowalcowane, gorącowalcowane, ocynkowane

Wyroby hutnicze

Wyroby hutnicze to ogół elementów wykonanych ze stali, czy innych metali bądź stopów, które produkowane są w hutach i zakładach metalurgicznych. Wyroby te mogą być produkowane w formie wymagającej dalszej obróbki czyli odlewania lub obróbki plastycznej. W takim wypadku mamy do czynienia z sztabami, kęsami, śrutem laską. Gotowe produkty mają różne formy głównie są to pręty, kształtowniki, maty stalowe, rury. Wyroby hutnicze znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle motoryzacyjnym, konstrukcyjnym. Popularność wyrobów hutniczych związana jest z ich właściwościami, trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyroby hutnicze – co warto o nich wiedzieć?

Czy wiesz co to są wyroby hutnicze? To wszystkie materiały produkowane przez huty i zakłady metalurgiczne. W ich skład wchodzi cały asortyment wyrobów stalowych oraz wyrobów z innych metali i ich stopów. Powinieneś wiedzieć, że wyroby hutnicze mogą być dostarczone w dwóch rodzajach: jako wyroby wymagające dalszej obróbki plastycznej czyli odlewania oraz jako gotowe produkty. Przekonaj się w jak wielu dziedzinach potrzebne są wyroby hutnicze. Bez nich nie radziłby sobie przemysł motoryzacyjny, maszynowy czy stoczniowy. Nie byłoby możliwe nowoczesne budownictwo, nie powstałyby mosty czy drogi.

Bogata oferta wyborów hutniczych

Wyroby hutnicze są niezbędne jeżeli planujesz budowę domu, również wiele gałęzi przemysłu nie może się bez nich obejść. Na pewno wiesz, że wyroby hutniczy to wyroby z metali lub ich stopów produkowane przez huty i zakłady metalurgiczne. Wyroby hutnicze produkowane są w dwóch forma, a więc takie, które potrzebują jeszcze obróbki termicznej oraz takie które gotowe są do użycia. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wyrobów hutniczych. Zadbaliśmy o ich najwyższą jakość, dzięki czemu spełnia one wszystkie swoje zdania.

background chat_icon

Wszelkie specjalistyczne usługi wyceniane są indywidualnie.
W celu wyceny prosimy o kontakt.

Skontaktuj się z nami