background

Strzemiona Żabia Wola

Czy wiesz do czego służą strzemienia?

Elementem konstrukcyjnym niemal każdej konstrukcji są strzemiona stalowe. Zadaniem strzemion jest stabilizacja drutów zbrojeniowych, dlatego umieszcza się je poziomo w porównaniu do pionowych elementów. Strzemiona to po prostu spinacze prętów zbrojeniowych. Są one bardzo ważnym elementem konstrukcji bo gwarantują jej trwałość na obciążenia. Uzbrajania budowlane, poprzeczki budowlane, ławy fundamentowe, stropy, podciągi, wieńce czy filary nie obejdą się bez zastosowania strzemion – Norma.org.pl – wybory hutnicze – strzemiona.

Co powinieneś wiedzieć o strzemionach?

Ważnym elementem konstrukcji Twojego domu są strzemiona. Pełnią one bardzo istotną funkcję, trzymają pręty zbrojeniowe we właściwej pozycji, ustabilizują je i otaczają. Zwróć uwagę na fakt, że strzemiona są spinaczami pomiędzy prętami zbrojeniowymi, ich zadanie polega też na przenoszeniu energii ścinających i rozpierających. Wykorzystasz je przy uzbrajaniach budowlanych, ławach fundamentowych, sufitach, wieńcach, słupach. Materiałem, z którego wykonuje się strzemiona jest wysokogatunkowa stal, następnie nadaje się jej odpowiedni kształt, w zależności od oczekiwań danej konstrukcji.

Strzemiona – sprawdź co możemy Ci zaoferować

Strzemiona są elementem konstrukcji stalowej. Towary te są stworzone ze stali, są małe i wszechstronne. Ich rola polega na stabilizacji zbrojeń i mocowań prętów stalowych. Wybierając strzemiona do naszej oferty zadbaliśmy, by wykonane one były z trwałe i odpornej na pękanie stali. Taka specjalna selekcja strzemion w naszym sklepie sprawia, że proponowane przez nas strzemiona zaspokoją doskonale swoje zadanie, czyli pozwalają Ci uzyskać odporność konstrukcji na napinanie, trwałość na nacisk, a przede wszystkim trwałość. Zadbaliśmy również o ogromne możliwości użycia strzemion, poprzez budowanie oferty z elementów o różnych kształtach i rozmiarach.

Zasięg:

pow. grodziski Podkowa Leśna

var4-tOUrasYaycrWU0p15s8E