background

Strzemiona Wiązowna

Czy wiesz do czego służą strzemienia?

Elementem konstrukcyjnym niemal każdej konstrukcji są strzemiona stalowe. Zadaniem strzemion jest stabilizacja drutów zbrojeniowych, dlatego umieszcza się je poziomo w stosunku do pionowych elementów. Strzemiona to po prostu łączniki prętów zbrojeniowych. Są one bardzo ważnym elementem konstrukcji bo gwarantują jej trwałość na obciążenia. Zbrojenia budowlane, poprzeczki budowlane, ławy fundamentowe, stropy, podciągi, wieńce czy słupy nie obejdą się bez zastosowania strzemion – Szukam stal zbrojeniowa cennik.

Co powinieneś wiedzieć o strzemionach?

Ważnym elementem konstrukcji Twojego mieszkania są strzemiona. Pełnią one bardzo istotną funkcję, trzymają pręty zbrojeniowe we należytej pozycji, ustabilizują je i otaczają. Zwróć uwagę na fakt, że strzemiona są spinaczami pomiędzy prętami zbrojeniowymi, ich zadanie polega też na przenoszeniu sił ścinających i rozpierających. Wykorzystasz je przy zbrojeniach budowlanych, ławach fundamentowych, sufitach, wieńcach, filarach. Materiałem, z którego wykonuje się strzemiona jest wysokogatunkowa stal, następnie nadaje się jej odpowiedni kształt, w zależności od wymagań danej konstrukcji.

Strzemiona – sprawdź co możemy Ci zaoferować

Strzemiona są elementem konstrukcji stalowej. Towary te są wykonane ze stali, są małe i uniwersalne. Ich rola polega na stabilizacji zbrojeń i mocowań prętów stalowych. Wybierając strzemiona do naszej oferty zadbaliśmy, żeby wykonane one były z solidne i odpornej na pękanie stali. Taka szczegółowa selekcja strzemion w naszym sklepie sprawia, że oferowane przez nas strzemiona spełnią dobrze swoje zadanie, czyli pozwolą Ci uzyskać odporność konstrukcji na napinanie, trwałość na nacisk, a przede wszystkim trwałość. Zadbaliśmy również o ogromne możliwości zastosowania strzemion, poprzez tworzenie oferty z elementów o różnych kształtach i wymiarach.

Zasięg:

pow. otwocki Sobienie-Jeziory

var4-tOUrasYaycrWU0p15s8E