background

Strzemiona Tarczyn

Czy wiesz do czego służą strzemienia?

Elementem konstrukcyjnym niemal każdej budowli są strzemiona stalowe. Zadaniem strzemion jest stabilizacja drutów zbrojeniowych, dlatego umieszcza się je poziomo w porównaniu do pionowych elementów. Strzemiona to po prostu łączniki drutów zbrojeniowych. Są one bardzo istotnym elementem konstrukcji bo zapewniają jej trwałość na obciążenia. Zbrojenia budowlane, belki budowlane, ławy fundamentowe, stropy, podciągi, wieńce czy słupy nie obejdą się bez użycia strzemion – Szukam pręty żebrowane sklep budowlany.

Co powinieneś wiedzieć o strzemionach?

Ważnym elementem konstrukcji Twojego mieszkania są strzemiona. Pełnią one bardzo istotną funkcję, utrzymują pręty zbrojeniowe we właściwej pozycji, ustabilizują je i obejmują. Zwróć uwagę na fakt, że strzemiona są spinaczami pomiędzy prętami zbrojeniowymi, ich zadanie polega też na przenoszeniu sił ścinających i rozpierających. Wykorzystasz je przy zbrojeniach budowlanych, ławach fundamentowych, stropach, wieńcach, słupach. Materiałem, z którego wykonuje się strzemiona jest wysokogatunkowa stal, następnie nadaje się jej odpowiedni kształt, w zależności od oczekiwań danej konstrukcji.

Strzemiona – sprawdź co możemy Ci zaoferować

Strzemiona są elementem konstrukcji stalowej. Wyroby te są stworzone ze stali, są małe i wszechstronne. Ich rola polega na stabilizacji zbrojeń i mocowań drutów stalowych. Wybierając strzemiona do naszej oferty zadbaliśmy, by wykonane one były z trwałe i wytrzymałej na pękanie stali. Taka szczegółowa selekcja strzemion w naszym sklepie sprawia, że oferowane przez nas strzemiona zaspokoją dobrze swoje zadanie, czyli pozwalają Ci uzyskać odporność konstrukcji na rozciąganie, trwałość na nacisk, a przede wszystkim stabilność. Zadbaliśmy również o ogromne możliwości użycia strzemion, poprzez budowanie oferty z elementów o różnych kształtach i wymiarach.

Zasięg:

pow. piaseczyński Prażmów

var4-tOUrasYaycrWU0p15s8E