background

Strzemiona Sobienie-Jeziory

Czy wiesz do czego służą strzemienia?

Elementem konstrukcyjnym niemal każdej konstrukcji są strzemiona stalowe. Zadaniem strzemion jest stabilizacja drutów zbrojeniowych, dlatego umieszcza się je poziomo w porównaniu do pionowych elementów. Strzemiona to po prostu spinacze prętów zbrojeniowych. Są one bardzo ważnym elementem konstrukcji bo zapewniają jej wytrzymałość na obciążenia. Uzbrajania budowlane, belki budowlane, ławy fundamentowe, stropy, podciągi, wieńce czy słupy nie obejdą się bez zastosowania strzemion – Szukam stal zbrojeniowa koszt.

Co powinieneś wiedzieć o strzemionach?

Ważnym elementem konstrukcji Twojego domu są strzemiona. Pełnią one bardzo ważną rolę, utrzymują pręty zbrojeniowe we właściwej pozycji, stabilizują je i obejmują. Zwróć uwagę na fakt, że strzemiona są łącznikami pomiędzy prętami zbrojeniowymi, ich zadanie polega też na noszeniu sił ścinających i rozpierających. Wykorzystasz je przy uzbrajaniach budowlanych, ławach fundamentowych, sufitach, wieńcach, filarach. Materiałem, z którego wykonuje się strzemiona jest wysokogatunkowa stal, następnie nadaje się jej odpowiedni kształt, w zależności od oczekiwań danej konstrukcji.

Strzemiona – sprawdź co możemy Ci zaoferować

Strzemiona są elementem konstrukcji stalowej. Towary te są wykonane ze stali, są niewielkie i uniwersalne. Ich rola polega na stabilizacji uzbrajań i mocowań drutów stalowych. Wybierając strzemiona do naszej oferty zadbaliśmy, żeby wykonane one były z solidne i wytrzymałej na pękanie stali. Taka szczegółowa selekcja strzemion w naszym sklepie sprawia, że oferowane przez nas strzemiona spełnią dobrze swoje zadanie, czyli pozwalają Ci uzyskać odporność konstrukcji na rozciąganie, trwałość na nacisk, a przede wszystkim stabilność. Zadbaliśmy również o ogromne możliwości użycia strzemion, poprzez tworzenie oferty z elementów o rozmaitych kształtach i rozmiarach.

Zasięg:

pow. otwocki Osieck Wiązowna

var4-tOUrasYaycrWU0p15s8E