background

Strzemiona Radziejowice

Czy wiesz do czego służą strzemienia?

Elementem konstrukcyjnym niemal każdej budowli są strzemiona stalowe. Zadaniem strzemion jest stabilizacja prętów zbrojeniowych, dlatego umieszcza się je poziomo w stosunku do pionowych elementów. Strzemiona to po prostu spinacze prętów zbrojeniowych. Są one bardzo istotnym elementem konstrukcji bo zapewniają jej wytrzymałość na obciążenia. Zbrojenia budowlane, belki budowlane, ławy fundamentowe, stropy, podciągi, wieńce czy filary nie obejdą się bez zastosowania strzemion – Szukam profile stalowe ceny.

Co powinieneś wiedzieć o strzemionach?

Istotnym elementem konstrukcji Twojego domu są strzemiona. Pełnią one bardzo istotną funkcję, utrzymują pręty zbrojeniowe we właściwej pozycji, stabilizują je i obejmują. Zwróć uwagę na fakt, że strzemiona są spinaczami pomiędzy prętami zbrojeniowymi, ich zadanie polega też na przenoszeniu energii ścinających i rozpierających. Wykorzystasz je przy uzbrajaniach budowlanych, ławach fundamentowych, sufitach, wieńcach, filarach. Materiałem, z którego wykonuje się strzemiona jest wysokogatunkowa stal, następnie nadaje się jej odpowiedni kształt, w zależności od wymagań danej konstrukcji.

Strzemiona – sprawdź co możemy Ci zaoferować

Strzemiona są elementem konstrukcji stalowej. Towary te są stworzone ze stali, są niewielkie i wszechstronne. Ich rola polega na stabilizacji zbrojeń i mocowań drutów stalowych. Wybierając strzemiona do naszej oferty zadbaliśmy, by stworzone one były z solidne i wytrzymałej na pękanie stali. Taka szczegółowa selekcja strzemion w naszym sklepie sprawia, że oferowane przez nas strzemiona spełnią dobrze swoje zadanie, czyli pozwolą Ci uzyskać odporność konstrukcji na napinanie, wytrzymałość na nacisk, a przede wszystkim stabilność. Zadbaliśmy również o ogromne możliwości zastosowania strzemion, poprzez tworzenie oferty z elementów o rozmaitych kształtach i rozmiarach.

Zasięg:

pow. żyrardowski Wiskitki

var4-tOUrasYaycrWU0p15s8E