background

Strzemiona Ożarów Mazowiecki

Czy wiesz do czego służą strzemienia?

Elementem konstrukcyjnym niemal każdej budowli są strzemiona stalowe. Zadaniem strzemion jest stabilizacja prętów zbrojeniowych, dlatego umieszcza się je poziomo w porównaniu do pionowych elementów. Strzemiona to po prostu łączniki drutów zbrojeniowych. Są one bardzo istotnym elementem konstrukcji bo gwarantują jej wytrzymałość na obciążenia. Zbrojenia budowlane, poprzeczki budowlane, ławy fundamentowe, stropy, podciągi, wieńce czy słupy nie obejdą się bez użycia strzemion – Szukam kształtowniki opinie.

Co powinieneś wiedzieć o strzemionach?

Ważnym elementem konstrukcji Twojego mieszkania są strzemiona. Pełnią one bardzo ważną rolę, utrzymują pręty zbrojeniowe we należytej pozycji, stabilizują je i otaczają. Zwróć uwagę na fakt, że strzemiona są spinaczami pomiędzy prętami zbrojeniowymi, ich zadanie polega też na przenoszeniu sił ścinających i rozpierających. Wykorzystasz je przy zbrojeniach budowlanych, ławach fundamentowych, stropach, wieńcach, słupach. Materiałem, z którego wykonuje się strzemiona jest wysokogatunkowa stal, następnie nadaje się jej odpowiedni kształt, w zależności od wymagań danej konstrukcji.

Strzemiona – sprawdź co możemy Ci zaoferować

Strzemiona są elementem konstrukcji stalowej. Wyroby te są wykonane ze stali, są niewielkie i uniwersalne. Ich rola polega na stabilizacji zbrojeń i mocowań prętów stalowych. Wybierając strzemiona do naszej oferty zadbaliśmy, aby stworzone one były z trwałe i odpornej na pękanie stali. Taka specjalna selekcja strzemion w naszym sklepie sprawia, że oferowane przez nas strzemiona spełnią doskonale swoje zadanie, czyli pozwalają Ci uzyskać odporność konstrukcji na napinanie, trwałość na nacisk, a przede wszystkim stabilność. Zadbaliśmy również o szerokie możliwości użycia strzemion, poprzez budowanie oferty z elementów o różnych kształtach i wymiarach.

Zasięg:

pow. warszawski zachodni Łomianki Stare Babice

var4-tOUrasYaycrWU0p15s8E