background

Strzemiona Otwock

Czy wiesz do czego służą strzemienia?

Elementem konstrukcyjnym niemal każdej budowli są strzemiona stalowe. Zadaniem strzemion jest stabilizacja prętów zbrojeniowych, dlatego umieszcza się je poziomo w porównaniu do pionowych elementów. Strzemiona to po prostu łączniki drutów zbrojeniowych. Są one bardzo istotnym elementem konstrukcji bo gwarantują jej wytrzymałość na obciążenia. Zbrojenia budowlane, poprzeczki budowlane, ławy fundamentowe, stropy, podciągi, wieńce czy słupy nie obejdą się bez użycia strzemion – Szukam pręty zbrojeniowe cennik.

Co powinieneś wiedzieć o strzemionach?

Ważnym elementem konstrukcji Twojego mieszkania są strzemiona. Pełnią one bardzo istotną rolę, trzymają pręty zbrojeniowe we należytej pozycji, ustabilizują je i otaczają. Zwróć uwagę na fakt, że strzemiona są łącznikami pomiędzy prętami zbrojeniowymi, ich zadanie polega też na noszeniu energii ścinających i rozpierających. Wykorzystasz je przy uzbrajaniach budowlanych, ławach fundamentowych, sufitach, wieńcach, filarach. Materiałem, z którego wykonuje się strzemiona jest wysokogatunkowa stal, następnie nadaje się jej odpowiedni kształt, w zależności od oczekiwań danej konstrukcji.

Strzemiona – sprawdź co możemy Ci zaoferować

Strzemiona są elementem konstrukcji stalowej. Towary te są wykonane ze stali, są niewielkie i wszechstronne. Ich rola polega na stabilizacji uzbrajań i mocowań prętów stalowych. Wybierając strzemiona do naszej oferty zadbaliśmy, by wykonane one były z solidne i wytrzymałej na pękanie stali. Taka specjalna selekcja strzemion w naszym sklepie sprawia, że proponowane przez nas strzemiona spełnią dobrze swoje zadanie, czyli pozwalają Ci uzyskać odporność konstrukcji na rozciąganie, wytrzymałość na nacisk, a przede wszystkim stabilność. Zadbaliśmy również o ogromne możliwości użycia strzemion, poprzez budowanie oferty z elementów o różnych kształtach i wymiarach.