background

Strzemiona Karczew

Czy wiesz do czego służą strzemienia?

Elementem konstrukcyjnym niemal każdej konstrukcji są strzemiona stalowe. Zadaniem strzemion jest stabilizacja drutów zbrojeniowych, dlatego umieszcza się je poziomo w porównaniu do pionowych elementów. Strzemiona to po prostu łączniki drutów zbrojeniowych. Są one bardzo istotnym elementem konstrukcji bo zapewniają jej trwałość na obciążenia. Zbrojenia budowlane, belki budowlane, ławy fundamentowe, stropy, podciągi, wieńce czy słupy nie obejdą się bez zastosowania strzemion – Szukam blachy gorącowalcowane .

Co powinieneś wiedzieć o strzemionach?

Istotnym elementem konstrukcji Twojego mieszkania są strzemiona. Pełnią one bardzo ważną rolę, utrzymują pręty zbrojeniowe we właściwej pozycji, ustabilizują je i otaczają. Zwróć uwagę na fakt, że strzemiona są łącznikami pomiędzy prętami zbrojeniowymi, ich zadanie polega też na przenoszeniu energii ścinających i rozpierających. Wykorzystasz je przy uzbrajaniach budowlanych, ławach fundamentowych, stropach, wieńcach, filarach. Materiałem, z którego wykonuje się strzemiona jest wysokogatunkowa stal, następnie nadaje się jej odpowiedni kształt, w zależności od wymagań danej konstrukcji.

Strzemiona – sprawdź co możemy Ci zaoferować

Strzemiona są elementem konstrukcji stalowej. Wyroby te są stworzone ze stali, są niewielkie i wszechstronne. Ich rola polega na stabilizacji zbrojeń i mocowań drutów stalowych. Wybierając strzemiona do naszej oferty zadbaliśmy, by wykonane one były z solidne i odpornej na pękanie stali. Taka szczegółowa selekcja strzemion w naszym sklepie sprawia, że proponowane przez nas strzemiona zaspokoją dobrze swoje zadanie, czyli pozwalają Ci uzyskać odporność konstrukcji na napinanie, trwałość na nacisk, a przede wszystkim trwałość. Zadbaliśmy również o szerokie możliwości zastosowania strzemion, poprzez tworzenie oferty z elementów o rozmaitych kształtach i wymiarach.

Zasięg:

pow. otwocki Józefów Kołbiel

var4-tOUrasYaycrWU0p15s8E