background

Strzemiona Halinów

Czy wiesz do czego służą strzemienia?

Elementem konstrukcyjnym niemal każdej budowli są strzemiona stalowe. Zadaniem strzemion jest stabilizacja prętów zbrojeniowych, dlatego umieszcza się je poziomo w stosunku do pionowych elementów. Strzemiona to po prostu łączniki drutów zbrojeniowych. Są one bardzo ważnym elementem konstrukcji bo zapewniają jej trwałość na obciążenia. Zbrojenia budowlane, poprzeczki budowlane, ławy fundamentowe, stropy, podciągi, wieńce czy filary nie obejdą się bez zastosowania strzemion – Norma.org.pl – wybory hutnicze – pręty żebrowane.

Co powinieneś wiedzieć o strzemionach?

Istotnym elementem konstrukcji Twojego domu są strzemiona. Pełnią one bardzo ważną rolę, utrzymują pręty zbrojeniowe we należytej pozycji, stabilizują je i obejmują. Zwróć uwagę na fakt, że strzemiona są łącznikami pomiędzy prętami zbrojeniowymi, ich zadanie polega też na noszeniu sił ścinających i rozpierających. Wykorzystasz je przy uzbrajaniach budowlanych, ławach fundamentowych, sufitach, wieńcach, filarach. Materiałem, z którego wykonuje się strzemiona jest wysokogatunkowa stal, następnie nadaje się jej odpowiedni kształt, w zależności od oczekiwań danej konstrukcji.

Strzemiona – sprawdź co możemy Ci zaoferować

Strzemiona są elementem konstrukcji stalowej. Towary te są stworzone ze stali, są niewielkie i wszechstronne. Ich rola polega na stabilizacji zbrojeń i mocowań drutów stalowych. Wybierając strzemiona do naszej oferty zadbaliśmy, aby stworzone one były z trwałe i wytrzymałej na pękanie stali. Taka specjalna selekcja strzemion w naszym sklepie sprawia, że proponowane przez nas strzemiona zaspokoją doskonale swoje zadanie, czyli pozwalają Ci uzyskać odporność konstrukcji na napinanie, wytrzymałość na nacisk, a przede wszystkim stabilność. Zadbaliśmy również o ogromne możliwości zastosowania strzemion, poprzez budowanie oferty z elementów o różnych kształtach i rozmiarach.

Zasięg:

Wiązowna Dębe Wielkie Siennica

var4-tOUrasYaycrWU0p15s8E