background

Strzemiona Celestynów

Czy wiesz do czego służą strzemienia?

Elementem konstrukcyjnym niemal każdej konstrukcji są strzemiona stalowe. Zadaniem strzemion jest stabilizacja drutów zbrojeniowych, dlatego umieszcza się je poziomo w stosunku do pionowych elementów. Strzemiona to po prostu spinacze drutów zbrojeniowych. Są one bardzo istotnym elementem konstrukcji bo zapewniają jej wytrzymałość na obciążenia. Zbrojenia budowlane, poprzeczki budowlane, ławy fundamentowe, stropy, podciągi, wieńce czy słupy nie obejdą się bez użycia strzemion – Szukam pręty żebrowane opinie.

Co powinieneś wiedzieć o strzemionach?

Istotnym elementem konstrukcji Twojego mieszkania są strzemiona. Pełnią one bardzo ważną funkcję, utrzymują pręty zbrojeniowe we właściwej pozycji, ustabilizują je i obejmują. Zwróć uwagę na fakt, że strzemiona są łącznikami pomiędzy prętami zbrojeniowymi, ich zadanie polega też na przenoszeniu energii ścinających i rozpierających. Wykorzystasz je przy uzbrajaniach budowlanych, ławach fundamentowych, stropach, wieńcach, filarach. Materiałem, z którego wykonuje się strzemiona jest wysokogatunkowa stal, następnie nadaje się jej odpowiedni kształt, w zależności od oczekiwań danej konstrukcji.

Strzemiona – sprawdź co możemy Ci zaoferować

Strzemiona są elementem konstrukcji stalowej. Towary te są stworzone ze stali, są małe i uniwersalne. Ich rola polega na stabilizacji zbrojeń i mocowań drutów stalowych. Wybierając strzemiona do naszej oferty zadbaliśmy, by wykonane one były z solidne i odpornej na pękanie stali. Taka szczegółowa selekcja strzemion w naszym sklepie sprawia, że oferowane przez nas strzemiona spełnią dobrze swoje zadanie, czyli pozwolą Ci uzyskać odporność konstrukcji na rozciąganie, trwałość na nacisk, a przede wszystkim stabilność. Zadbaliśmy również o szerokie możliwości zastosowania strzemion, poprzez budowanie oferty z elementów o różnych kształtach i rozmiarach.

Zasięg:

pow. otwocki Józefów

var4-tOUrasYaycrWU0p15s8E