Kontakt


Norma Sp. z o.o. Sp.K.

Skład materiałów budowlanych i hutniczych

ul. Estrady 8, Klaudyn
05-080 Izabelin

Sklep czynny:

poniedziałek-piątek: 7:00 – 17:00
(w okresie zimowym od 7:00 do 16:00)
sobota: 8:00 – 14:00

tel. 22 722 97 74 , 22 722 97 99

tel. kom. 609 530 086

tel. kom. 691 979 691

e-mail: norma@norma.org.pl

Dyrekcja:

Andrzej Wójcikowski – Prezes Zarządu

wojcikowski@norma.org.pl, tel. kom. 601 396 201

Agnieszka Wójcikowska – Pełnomocnik Zarządu

wojcikowska@norma.org.pl, tel. kom. 605 440 966

Jerzy Łozicki – dyrektor ds. techniczno-handlowych

lozicki@norma.org.pl, tel. kom. 515 096 410, tel. 22 722 97 74 wew. 27

Dział handlowy

tel. kom. 691 979 691, 609 530 086, norma@norma.org.pl

Iwona Pisarska – Kierownik działu handlowego, tel. 22 722 97 74 wew. 21

Paweł Bakalarz, bakalarz@norma.org.pl, tel. 22 722 97 74 wew. 28

Hanna Haraburda, haraburda@norma.org.pl, tel. 22 722 97 74 wew. 22

Ewa Siedlecka, siedlecka@norma.org.pl, tel. 22 722 97 74 wew. 23

Wioletta Wienke, wienke@norma.org.pl, tel. kom. 665 454 535, tel. 22 722 97 74 wew. 35

Barbara Ostolska, ostolska@norma.org.pl, tel. 22 722 97 74 wew. 24

Daniel Rogowski (handlowiec mobilny)

rogowski@norma.org.pl, tel. 667 989 388

Dział magazynu i transportu

Waldemar Muraszko – kierownik magazynu, tel. kom. 663 880 670, tel. 22 722 97 74 wew. 29

Artur Czapnik – zastępca kierownika, tel. 22 722 97 74 wew. 34

Dział księgowości

tel. 22 722 97 74

Katarzyna Polak, polak@norma.org.pl, tel. 22 722 97 74 wew. 31

Szczepan Wysocki, ksiegowosc@norma.org.pl, tel. 22 722 97 74 wew. 26

Dział spawania

Waldemar Muraszko – kierownik


Formularz kontaktowy