Kontakt


Norma Sp. z o.o. Sp.K.

Skład materiałów budowlanych i hutniczych

ul. Estrady 8, Klaudyn
05-080 Izabelin

Sklep czynny:

poniedziałek-piątek: 7:00 – 17:00
(w okresie zimowym od 7:00 do 16:00)
sobota: 7:00 – 13:00

tel. 22 722 97 74

tel. kom. 609 530 086

tel. kom. 691 979 691

e-mail: norma@norma.org.pl

Dyrekcja:

Andrzej Wójcikowski – Prezes Zarządu

wojcikowski@norma.org.pl, tel. kom. 601 396 201

Agnieszka Wójcikowska – Pełnomocnik Zarządu

wojcikowska@norma.org.pl, tel. kom. 605 440 966

Jerzy Łozicki – dyrektor ds. techniczno-handlowych

lozicki@norma.org.pl, tel. kom. 515 096 410, tel. 22 722 97 74 wew. 27

Dział handlowy

tel. kom. 691 979 691, 609 530 086, norma@norma.org.pl

Paweł Bakalarz, bakalarz@norma.org.pl, tel. 22 722 97 74 wew. 28

Hanna Haraburda, haraburda@norma.org.pl, tel. 22 722 97 74 wew. 22

Ewa Siedlecka, siedlecka@norma.org.pl, tel. 22 722 97 74 wew. 23

Wioletta Wienke, wienke@norma.org.pl, tel. kom. 665 454 535, tel. 22 722 97 74 wew. 35

Barbara Ostolska, ostolska@norma.org.pl, tel. 22 722 97 74 wew. 24

Handlowiec mobilny

Daniel Rogowski, rogowski@norma.org.pl, tel. 667 989 388

Łukasz Afek, afek@norma.org.pl, tel. 663 425 435

Dział magazynu i transportu

Kierownik magazynu, tel. kom. 605 727 757, tel. 22 722 97 74 wew. 29

Dział księgowości

tel. 22 722 97 74

Katarzyna Polak, polak@norma.org.pl, tel. 22 722 97 74 wew. 31

Szczepan Wysocki, ksiegowosc@norma.org.pl, tel. 22 722 97 74 wew. 26

Dział spawania

Tomasz Kaszuba, tel. 663 880 670


Formularz kontaktowy